KONST / Litografier / Färglitografi 9007275
nr 900 7275
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Corneille (1922-2010), 120/200, signerad, -87, motivet: 51x70
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 juni 2014
kl 19:21:41
16/6 18:43:41
Corneille
Läs mer om Corneille